• 1
  • 4
  • 2
  • 3
  • 5

O nas

JAGRO W 20 SEKUND

- 615 kilometrów dzieli nas od najdalej położonego klienta
- 20 000 hektarów obsiano sprzedanymi przez nas nasionami kukurydzy w 2017 roku
- 50 000 litrów paliwa zużyliśmy w 2017 roku
- 0,5 miliona kilometrów przejechały nasze samochody w 2017 roku. Wystarczyłoby to do przejechania równika 12 razy
- Pyszna kawa z której jesteśmy znani

Sprzedaz hurtowa i detaliczna

JAGRO oferuje wszelkie materiały zaopatrzenia rolnictwa. Specjalizujemy się w sprzedaży środków ochrony roślin, które gwarantują zwiększenie opłacalności produkcji i zachowanie najwyższej jakości plonów. Ściiśle współpracujemy z czołowymi producentami, dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjne ceny.
JAGRO to także sklep detaliczny, w którym mogą się zaopatrywać rolnicy indywidualni, ogrodnicy czy działkowcy. Nasi sprzedawcy mają niezbędną wiedzę agrotechniczną, aby udzielać fachowych porad i proponować skuteczne rozwiązania na podstawie oceny przyniesionych próbek roślin. Obsługujemy gospodarstwa, sklepy i hurtownie – jesteśmy dystrybutorami światowych koncertów: BASF, Sumi Agro, Arysta, MAISADOUR, KWS oraz firm HR Smolice, Danko, Intremag, Spiess Srania, POLCALC, AGRO-MIX, TradeCorp, Adob.

Znamy branżę od podszewki

Choć firma JAGRO istnieje „dopiero” od 2011 roku, to większość naszych pracowników może się pochwalić 25-letnim doświadczeniem w branży rolnej. Jesteśmy praktykami, a nie tylko teoretykami rolnictwa. Dzielimy się z naszymi Klientami rzetelnymi poradami i wiedzą, która nie pochodzi z folderów marketingowych. To sprawiło, że nasza firma cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród zarówno drobnych, jak i większych producentów rolnych, co jest naszym największym sukcesem.
Nasza firma powstała na terenie byłych magazynów Państwowych Zakładów Zbożowych w Krobi. Początki były bardzo skromne – pierwsze biuro mieściło się w... samochodzie. Dzięki intensywnej pracy całego zespołu udało nam się szybko rozwinąć skrzydła i osiągnąć pozycję jednego z liderów branży w województwie wielkopolskim. Obecnie zatrudniamy 22 osoby, które pracują w nowoczesnym budynku biurowym i magazynowym. Szczycimy się tym, że jesteśmy firmą rodzinną, z wyłącznie polskim kapitałem, stawiającą na bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy. To przekłada się także na bliskie relacje z Klientami.

Obsługujemy Klientów w całej Polsce

Od początku działalności firmy naszym celem było zbudowanie firmy obsługującej rynek lokalny, Wielkopolskę i województwa ościenne ale obsługujemy również klientów w innych zakątkach Polski. Czy to nam się udało? Wystarczy spojrzeć na liczby. W 2017 roku samochody JAGRO pokonały ponad pół miliona kilometrów, co odpowiada 12 długościom równika. Zużyły przy tym ponad 50 tysięcy litrów paliwa. Dysponujemy rozbudowaną flotą samochodów, dzięki czemu możemy dostarczyć zamówione towary w praktycznie dowolne miejsce, zawsze z gwarancją terminowości i błyskawicznej reakcji na zgłoszenie. Oferujemy stałą współpracę w zakresie zaopatrzenia gospodarstw oraz sklepów rolniczych na terenie Wielkopolski i województw ościennych. Produkty wysyłamy w najdalsze zakątki Polski: jeden z naszych Klientów znajduje się aż 615 kilometrów od siedziby firmy.

Duza dostepnosc towaru

Wiemy, że w branży rolnej liczy się czas. Dlatego regularnie uzupełniamy stany magazynowe, aby móc zagwarantować naszym Klientom pełną dostępność oferowanych produktów. Rolnicy zaopatrujący się w JAGRO wiedzą, że u nas kupią potrzebne im towary od ręki, bez zbędnego czekania i z możliwością dostawy. Wyróżnia nas to, że zawsze skupiamy się na rzeczywistych potrzebach Klientów. Nie namawiamy do zakupu konkretnych produktów tylko dlatego, że utrzymujemy dobre relacje z producentem. Uczciwość jest dla nas najważniejsza, a Klienci to doceniają. JAGRO to niewielka, ale ambitna firma, która może być Twoim partnerem bez względu na to, czy masz hektar ziemi, czy jesteś lokalnym potentatem.
Zawsze możesz u nas liczyć na pyszną kawę, fachową pomoc i bardzo konkurencyjne ceny. Zanim wpadniesz zapoznaj się z naszym katalogiem, w którym znajdziesz garść praktycznych porad z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań dla rolnictwa.

Historia

Na rynku jesteśmy od czerwca 2011 roku jednak już zdążyliśmy przekonać wielu klientów do skorzystania z naszej oferty. Jest to przede wszystkim zasługa doświadczonego personelu i dobrej organizacji pracy. 
2011.06 - powstaje firma JAGRO
2011.09 - rozpoczynamy budowę punktu w Kuczynce 19. Adaptujemy 
2012.03 - Otwarcie punktu w Kuczynce 19
2013.03 - wzrost zatrudnienia i zakup nowych pojazdów
2014.09 - zakup ciągnika rolniczego i dwóch przyczep do przewozu nawozów
2015.01 - zakup nowoczesnego systemu informatycznego do zarządzania przedsiębiorstwem

W ofercie

 środki ochrony roślin
nawozy rolnicze
 nawozy dolistne
materiał siewny kukurydzy, zbóż i rzepaku
folie silosowe, siatki do balotów, sznurek rolniczy
oraz wiele innych

Sklep w Kuczynce

Rolników, ogrodników i działkowców zapraszamy do sklepu detalicznego w miejscowości Kuczynka 19 koło Krobi.
Nasi wyspecjalizowanie sprzedawcy pomogą Państwu w doborze odpowiedniego produktu dla Państwa uprawy. Na miejscu ocenią przyniesione próbki roślin i zaproponują  rozwiązanie.
Godziny otwarcia sklepu:
poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00
sobota: 08:00 - 12:00
Zimą sklep jest nieczynny w soboty.
sklepy, hurtownie, punkty handlowe

Sprzedaż hurtowa do sklepów i gospodarstw

Sprzedaż hurtowa stanowi blisko 90% naszego obrotu. Dbamy o terminowość i ciągłość dostaw - jesteśmy godni zaufania. Dysponujemy szeroką gamą samochodów dostawczych, przez co jesteśmy w stanie szybko i sprawnie dostarczyć towar we wskazane miejsce - dotyczy głównie sklepów i dużych gospodarst - zapraszamy do współpracy punkty handlowe z województw Wielkopolskiego i ościennych.

Pogoda