Kontakt

facebook pan

wizytowka

Sekretariat

tel: (65) 57-111-05

Administracja, płatności, przetargi

Joanna Piotrowiak
specjalista ds. siatek i folii rolniczych
j.piotrowiak@zrjagro.pl
tel. 665-225-126
tel: (65) 57-111-05 wew. 21

Księgowość


Małgorzata Poślednik
m.poslednik@zrjagro.pl
tel. 885-225-110
tel: (65) 57-111-05 wew. 31

Sprzedaż detaliczna:

Bronisław Szolc
tel. 665-225-145

Dawid Bajon
d.bajon@zrjagro.pl
tel. 885-885-272

Godziny otwarcia sklepu

poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00 
sobota: 08:00 - 12:00 

Godziny otwarcia sklepu mogą ulegać zmianie (mogąsię wydłużyć) w zależności od przebiegu pogody oraz pory roku. Zimą sklep jest nieczynny w soboty.

tel: (65) 57-111-05 wew. 23

 sklep2

Sprzedaż hurtowa do sklepów

Adela Michalak
specjalista ds. środków ochrony roślin

a.michalak@zrjagro.pl
tel: (65) 57-111-05 wew. 29

Marek Domaniecki 
specjalista ds. materiału siewnego kukurydzy i rzepaku

m.domaniecki@zrjagro.pl
tel: (65) 57-111-05 wew. 20

Nawozy, materiał siewny zbóż

Mariusz Krzyżosiak
m.krzyzosiak@zrjagro.pl
tel. 885-885-273
tel: (65) 57-111-05 wew. 34

Henryk Kawczyński
h.kawczynski@zrjagro.pl
tel. 885-885-268
tel: (65) 57-111-05 wew. 24

Doradcy terenowi:

Włodzimierz Piotrowski - duże gospodarstwa
w.piotrowski@zrjagro.pl
tel. 665-225-150

Jakub Wojciechowski
j.wojciechowski@zrjagro.pl
tel. 885-885-264

Magazyn, logistyka:

Paweł Koralewski
tel. 796-155-818
p.koralewski@zrjagro.pl
tel: (65) 57-111-05 wew. 26

Miejsce prowadzenia działalności:

Kuczynka 19, 63-840 Krobia (mapa | streetview)
biuro@zrjagro.pl
tel: (65) 57-111-05
fax: (65) 57-222-04

Dane rejestrowe:

Jan Jarus "JAGRO" Zaopatrzenie Rolnictwa
ul. Mickiewicza 50, 63-930 Jutrosin
NIP: 699-191-98-35

Formularz kontaktowy

Kontakt

Imię i nazwisko(*)
Prosimy o uzupełnienie tego pola

Firma / Gospodarstwo
Nieprawidłowe dane

Adres E-mail(*)
Prosimy o poprawne uzupełnienie tego pola

Telefon
Nieprawidłowe dane

Temat
Please write a subject for your message.

Treść wiadomości(*)
Prosimy o uzupełnienie tego pola

Przepisz kod z obrazka(*)
Nieprawidłowe dane